Виробництво котлів в Ужгороді

Наша фірма здійснює виробництво котлів Ужгород опалення бренду «Brick» та надає дані прилади до реалізації жителям Ужгорода. Наші пропозиції рентабельні, так як ціни ми утримуємо на конкурентоспроможної позиції. Купуючи виготовлені нашими майстрами котли українського виробництва, ви значно заощадите особисті кошти, так як ціни на твердопаливні ресурси варіативні: вони залежать від виду палива і його сортів, число яких вражає великою різноманітністю. Наше виробництво котлів в Ужгороді засновано на використанні інноваційного оснащення і останніх технологій, тому котли опалення «Brick» славляться надійністю і довговічністю.

Котли «Brick»: види палива

Нинішній ринок, завдяки використовуваній в наш час раціональності та безвідходності виробництва, надає такі види палива (котли Брік Ужгород функціонують з будь-яким їх різновидом):

 • дрова різної варіації, включаючи сирі;
 • гілки і деревні відходи, тріски;
 • тирса і стружка (сирі в тому числі);
 • брикети і пелети;
 • лушпиння соняшника (лузга та гранули);
 • солома та сіно (олійні та зернові культури);
 • зернові культури (лушпиння).

Якщо ви поцікавитеся оглядом цін, утвореним на основі пропозицій інтернет-магазинів або регіональних ринків (особисті умови в цьому відношенні диктують і виробники котлів), то помітите, що типи паливних ресурсів за цим параметром розрізняються. Ось лише деякі приклади: вартість колотих дров (береза, бук) коливається від 2200 до 2400 грн. За кубічний метр соснових і ялинових дров – від 1900 до 2100 гривень, пелет світлих – від 2800 до 3100 грн., паливних гранул темних – від 2600 до 2750 грн., тирси – від 50 до 120 гривень, паливної тріски – від 300 до 650 грн. (актуально на червень 2017 р.).

До початку опалювального сезону ціни, найчастіше, збільшуються на 20, а то і 30%. Тому люди, у яких виникає потреба в придбанні опалювального приладу, прагнуть купити котел від виробника Ужгород, так як відсутність посередників у процесі продажу істотно знижує ціни на вироби.

Чому ми радимо купувати котли Brick українського виробництва

Здійснюючи виробництво опалювальних котлів в Ужгороді, наша компанія не використовує при їх реалізації послуги брокерів, тому ми висуваємо найкращі цінові пропозиції, при цьому на оптові поставки є додаткові знижки. Крім того, ми тішимо своїх покупців такими приємними вигодами:

 • Котли Brick показують максимум функціональності при роботі не тільки з сухими типами палива, але також з сирими (прийнятна вологість – близько 70%) його аналогами.
 • На будь-який агрегат наша фірма надає абсолютну гарантію.
 • Клієнт отримує точну і повноцінну інформацію про кожну наявну в каталозі модель.
 • Ми даємо можливість випробувати роботу вибраного пристрою на наявному у клієнта паливі.
 • Наші кваліфіковані консультанти допоможуть вам підібрати ідеально підходячу параметрам вашого приміщення модель котла опалення.
 • Реалізовуючи виробництво твердопаливних котлів Ужгород, ми показуємо замовнику реальну роботу агрегату в активній експлуатації ( ви повинні лише повідомити про дату вашого візиту): приєднаний до котла вимірювальний прилад фіксує і демонструє величину потужності та кількість отриманих гігакалорій.

Вибираючи опалювальний пристрій, звертайте увагу на марку сталі, товщину металу, розміри агрегату, його потужність, а також надійність супутнього обладнання – на даних параметрах ґрунтується вартість.